Wybierz region

Wybierz miasto

  <a href="/euro2012">Mistrzostwa Europy '2012 na Śląsku?</a>

  Autor: (zal)

  2006-04-10, Aktualizacja: 2006-04-11 07:30 źródło: Dziennik Zachodni

  W piątek zapadnie decyzja, które z sześciu miast - Chorzów, Gdańsk, Kraków, Poznań, Warszawa i Wrocław - zostaną wybrane do roli potencjalnych organizatorów spotkań w finałach piłkarskich mistrzostw Europy w 2012 r.

  W piątek zapadnie decyzja, które z sześciu miast - Chorzów, Gdańsk, Kraków, Poznań, Warszawa i Wrocław - zostaną wybrane do roli potencjalnych organizatorów spotkań w finałach piłkarskich mistrzostw Europy w 2012 r. Pojawiły się już informacje o lobbingu, w wyniku którego Chorzów może wypaść z tej listy.

  Ale organizacja mistrzostw to rzecz nie tylko jednego miasta, a sprawa regionu, który może spodziewać się wielkich inwestycji i reklamy w całej Europie. Przede wszystkim jednak chodzi o uhonorowanie naszych wspaniałych tradycji piłkarskich, z obiektem, którego wciąż reszta Polski może nam pozazdrościć - Stadionem Śląskim.

  Od jutra w "Dzienniku Zachodnim" będziemy prezentować oficjalne deklaracje poparcia dla starań Chorzowa ze strony ludzi kultury, sportu, polityki, prezydentów miast regionu.

  Wpisz swoje poparcie dla organizacji Euro 2012 na Śląsku:
  Imię i nazwisko:

  Miasto:

   
  Dowiedz się więcej:
  Czekamy na Wasze opinie pod numerem telefonu: 032-358-34-11.

  Sonda

  Czy obawiasz się ptasiej grypy?

  • Nie (72%)
  • Tak (28%)

  Korzystamy z cookies i local storage.

  Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.