Wybierz region

Wybierz miasto

  Grali bez bramki

  Autor: (greg)

  2006-03-14, Aktualizacja: 2006-03-14 09:58 źródło: Dziennik Zachodni

  Nie było niespodzianki w pierwszej kolejce rundy rewanżowej II ligi. KŚ AZS Katowice pewnie wygrał z MKS-em Siemianowice 27:16. Tylko przez pierwszych dziesięć minut goście mogli mieć nadzieję na korzystny wynik.

  Nie było niespodzianki w pierwszej kolejce rundy rewanżowej II ligi. KŚ AZS Katowice pewnie wygrał z MKS-em Siemianowice 27:16. Tylko przez pierwszych dziesięć minut goście mogli mieć nadzieję na korzystny wynik. Jednak od stanu 3:3 katowiczanie systematycznie powiększali przewagę i już do przerwy prowadzili 12:5.

  W drugiej połowie KŚ AZS grał zdecydowanie lepiej niż MKS. Gospodarze zdobywali bramki rzutami ze skrzydeł oraz z drugiej linii. Słabszy dzień mieli bramkarze gości. - W drugiej połowie graliśmy bez bramki - przyznał Dariusz Olszewski, trener MKS-u. - Ci chłopcy nie mają za wysokich umiejętności. Żeby wygrać, muszą pokazać serce i charakter. Tego im jednak zabrakło.

  Ryszard Jarząbek nie był do końca zadowolony z występu swoich podopiecznych. - Nie może być tak, że w jednej połowie nie wykorzystujemy sześciu sytuacji sam na sam. Założyłem sobie że zdobędziemy przynajmniej trzydzieści bramek. Nie udało się, chociaż z drugiej strony straciliśmy tylko szesnaście. Kazałem chłopakom grać szybko i to nam się udawało. Najważniejszy mecz dopiero przed nami. Za dwa tygodnie gramy z Iskrą Kielce i jeśli chcemy awansować, musimy wygrać co najmniej dziesięcioma bramkami.

  Sonda

  Czy obawiasz się ptasiej grypy?

  • Nie (72%)
  • Tak (28%)

  Korzystamy z cookies i local storage.

  Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.