Wybierz region

Wybierz miasto

  Policja poszukuje mężczyzny podejrzanego o napady na sklepy

  Autor: kar

  2006-03-02, Aktualizacja: 2006-03-02 13:05 źródło: Naszemiasto.pl

  Policja poszukuje mężczyzny, który podejrzany jest o trzy napady na sklepy spożywcze przy ulicy Francuskiej, Wojewódzkiej i Kochanowskiego w Katowicach.

  Policja poszukuje mężczyzny, który podejrzany jest o trzy napady na sklepy spożywcze przy ulicy Francuskiej, Wojewódzkiej i Kochanowskiego w Katowicach. We wszystkich odnotowanych przypadkach zamaskowany w kominiarkę mężczyzna terroryzowal obsługę sklepu nożem, kradł pieniądze i uciekał.

  Podczas zdarzenia na ulicy Francuskiej w dniu 18 lutego br. sprawca ubrany był w dżinsową kurtkę i spodnie oraz sportowe buty.

  W dniu 26 lutego br. najprawdopodobniej ten sam mężczyzna napadł na sklepy przy ulicy Wojewódzkiej i Kochanowskiego. Ubrany był wtedy w czarną skórzaną kurtkę, ciemne spodnie i sportowe buty.

  Wszytkie osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje o tych zdarzeniach policja prosi o kontakt osobisty lub telefoniczny z Komendą Miejską Policji w Katowicach ulicy Lompy 19 telefon 032-200-2555 lub 997. Informacje można również przekazywać pod bezpłatnym numerem infolinii Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach 0-800-163-090. GWARANTOWANA ANONIMOWOŚĆ.

  Sonda

  Czy obawiasz się ptasiej grypy?

  • Nie (72%)
  • Tak (28%)

  Korzystamy z cookies i local storage.

  Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.