Wybierz region

Wybierz miasto

  Warszawskie zwycięstwo

  Autor: (lis)

  2006-03-24, Aktualizacja: 2006-03-23 13:48 źródło: Dziennik Zachodni

  Hokeiści Mustangów wygrali dwudniowy turniej Prohokej Cup, którego organizatorami były portal internetowy zajmujący się hokejem na trawie (www. prohokej. pl) oraz zespół Sokoła Warszawa.

  Hokeiści Mustangów wygrali dwudniowy turniej Prohokej Cup, którego organizatorami były portal internetowy zajmujący się hokejem na trawie (www. prohokej. pl) oraz zespół Sokoła Warszawa. Dla większości publiczności ze stolicy był to pierwszy kontakt z halową odmianą hokeja na trawie, ale gospodarze zapowiadają już teraz, że impreza będzie w kolejnych latach stałym elementem tej części sezonu.

  Na turniej zostały zaproszone także drużyny SMS Poznań i Polonia Skierniewice. Każda z drużyn zagrała z pozostałymi trzy mecze. Michałkowiczanie pokonali kolejno SMS Poznań (7:6, 7:1 i 4:0), Polonię Skierniewice (5:0, 4:1 i 2:0) oraz Sokół Warszawa (6:5, 5:2 i 4:2) i z kompletem punktów wygrali cały turniej.

  - Turniej wygraliśmy bez problemów, chociaż wyniki niektórych meczów, jak ten 7:6 z SMS Poznań, mogłyby wskazywać na to, że spotkania były wyrównane - mówi Michał Pajek, prezes Mustangów. - Tak jednak nie było. To po prostu efekt tego, że dawaliśmy sporo pograć młodym graczom. Turniej potraktowaliśmy jako element przygotowań do rundy wiosennej w II lidze. Dlatego nie graliśmy typowego hokeja halowego. Z założenia było sporo biegania. Teraz czekamy aż zniknie śnieg, żeby zacząć grać sparingi - dodaje.

  Dodajmy, że Michał Gąsiorowski z Mustangów został wybrany najlepszym zawodnikiem warszawskiego turnieju.

  Sonda

  Czy obawiasz się ptasiej grypy?

  • Nie (72%)
  • Tak (28%)

  Korzystamy z cookies i local storage.

  Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.