Wybierz region

Wybierz miasto

  Witajcie w nowym naszymmieście.pl

  Autor: Artur Kiełbasiński

  2006-03-24, Aktualizacja: 2006-03-25 07:31 źródło: Naszemiasto.pl

  Drodzy użytkownicy. To co widzicie na monitorach to nowe naszemiasto.pl. Na przypadające właśnie szóste urodziny naszego portalu, postanowiliśmy go gruntownie zmienić.

  Drodzy użytkownicy. To co widzicie na monitorach to nowe naszemiasto.pl. Na przypadające właśnie szóste urodziny naszego portalu, postanowiliśmy go gruntownie zmienić. To co właśnie oglądacie to początek zmian w serwisie. W najbliższych miesiącach będziemy systematycznie zmieniać wszystkie jego części. Prosimy Was o wszelkie uwagi na temat zmian – zarówno te krytyczne, jak i wszystkie inne. Pomogą nam one w dalszych pracach nad naszymmiastem.pl

  Piszcie do nas naszemiasto@naszemiasto.pl


  Nie zlekceważymy żadnej opinii. Obecne zmiany to przecież efekt m.in. Waszych uwag, które zgłosiliście jesienią w czasie naszych badań sondażowych. Po ich analizie chcemy zaoferować Wam jeszcze więcej wiadomości, informacji o imprezach i wszystkim co ważne, a dotyczy Waszego najbliższego otoczenia.

  Chcemy też zwrócić uwagę na jeden „drobny” szczegół. Wbrew tendencji wszystkich niemal portali my... zmniejszamy liczbę miejsc reklamowych. Robimy to po to, by pokazać Wam jeszcze więcej treści redakcyjnych naszegomiasta.pl.

  Dlatego zapraszamy do serwisu...

  Sonda

  Czy obawiasz się ptasiej grypy?

  • Nie (72%)
  • Tak (28%)

  Korzystamy z cookies i local storage.

  Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.