500 plus dla emerytów? Prezes Kaczyński potwierdza - rząd pracuje nad programem

Rząd i kierownictwo PiS pracuje nad programem 500 plus dla emerytów - taką informację podał prezes Jarosław Kaczyński w rozmowie z "Super Expressem". Jak na razie szczegóły 500 plus dla emerytów nie są znane, jednak szef partii rządzącej zapewnił, że świadczenie pomimo tego, że będzie wiele kosztowało, wejdzie w życie. Czytaj więcej, kliknij powyżej w "zobacz galerię".

mj

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

15.09.2018, 23:02

Jacek chyba nie wziąłeś leków, bo piszesz głupoty. Jeśli będzie rządził pis to wyjdziemy z Unii,Jeśli wyjdziemy z Unii to nie będzie żadnych dotacji itd.itd. Będzie Polska w ruinie,tego chcesz?

14.09.2018, 21:10

hehe a za PO Irlandia już była miejmy nadzieje że już takiej Irlandii mieć nie będziemy..Tylko PIS wygra nie kto inny w końcu mamy dobry rząd

14.09.2018, 00:05

Ale Polska to nie jest obecnie jeszcze kraj cywilizowany ,tym bardziej że rządzi jeszcze pis

13.09.2018, 23:15

jeśli TY nie możesz pojąć że 500+ to jest najnormalniejsze socjalne które jest w każdym kraju cywilizowanym to ja JA uważam że "Rumun" jest z Ciebie :D

13.09.2018, 10:38

Wy jako rasa panow traktujecie innych jak podludzi ale cele juz czekaja jak stracicie władze

12.09.2018, 21:30

Jak mi da 500,- na rękę to to idę za! Trudno....

12.09.2018, 21:01

Tak, zgadza się - myśli bezprawnymi, chamskimi kategoriami.

12.09.2018, 20:49

Tylko dziady i patologia popiera pis. Mądry człowiek myśli innymi kategoriami

12.09.2018, 20:43

Widać że nie pracujesz i pobierasz 500 + nierobie

12.09.2018, 20:32

Nie wszystko się da, nie da się dać na każde dziecko, jak obiecali.

12.09.2018, 19:09

szczególnie tym górniczym dajcie 500 plus, żeby boroki nie musieli dorabiać bo mi ich żol!

12.09.2018, 19:07

achaaa..teraz zapieprzam na 500+ dla patologii a za chwile dla dziadków!..swietnie..moja pensja w slużbie zdrowia za 32 lata pracy 1750zł..CUDOWNIE życ w polsce ale nie pracować

12.09.2018, 18:43

Zgadza się ale za PO było dużo gorzej z zarobkami i z pracą :)Prawda taka że gdyby PO zrealizowała to co naobiecywała polskiemu narodowi to by było całkiem całkiem lepiej nawet jak w Irlandii a tak to naobiecywali a nic prawie nie zostało zrealizowane PIS przynajmniej to co obiecał realizuje sami ich ludzie wybrali bo rzucili się na 500+ a teraz ciągłe branie kasy i ciągłe narzekanie z każdej strony gdzie by się tylko nie wyszło głosujcie na PO to będziecie mieć lepiej jak za poprzedniej kadencji żeście mieli

12.09.2018, 15:54

Jest dużo prawdy w tym co piszesz, ale coś trzeba wybrać, na coś trzeba się zdecydować, nie możemy dalej popierać złodziejstwa, przekrętów, mataczenia, pozbywania się polskiego majątku, niszczenia uczciwych ludzi przez Popaprańców co miało miejsce przez 8 lat. Być może PIS też nie będzie idealny, ale przynajmniej będziemy mogli powiedzieć, że coś próbowaliśmy zrobić, że nie siedzieliśmy bezczynnie i tylko narzekaliśmy. Idźmy wszyscy do wyborów, nie siedźmy w domu, pokażmy, że potrafimy się zjednoczyć i coś zmienić!

12.09.2018, 15:07

A mnie te głosy nie bawią. Nie jestem zagorzałym fanatykiem żadnej partii czy to będzie PiS, PSL, PO, czy SLD bo oni wszyscy są po jednych pieniądzach i gotowi są wyborcom obiecać złote góry byle utrzymać się przy korycie. A katastrofa finansowa jest realna dlatego że Polska nie jest aż tak bogatym i stabilnym państwem pod względem ekonomicznym i gospodarczym aby sobie pozwolić na rozdawnictwo finansowe. Co do koniunktury w gospodarce to w sierpniu po raz pierwszy odnotowano spadek PKB o którym rząd PiS raczej woli milczeć bo lepiej mówi się o sukcesach niż porażkach. A co do dostawania pieniędzy to wolę je zarobić niż wyciągać łapę w kierunku MOPS -u jak Rumun który klęczy na chodniku. Wystarczy żeby ludzie zarabiali za uczciwą pracę uczciwe pieniądze a dodatki w postaci 500+ czy dofinansowanie do czynszu nie będą potrzebne. Ale jak się tyra po 10 czy 12 godzin dziennie i ma się na rękę w miesiącu 1700 czy 2000 zł to nie dziwne że ludzie wolą leżeć jajami do góry i czekać aż coś skapnie. Ale tego to politycy PiS nie widzą że zarobki przeciętnego obywatela to dno a praca w tym kraju jest legalną formą niewolnictwa.

12.09.2018, 13:02

Bawią mnie te wszystkie głosy na nie. Od dwóch lat słyszę, że się nie da, że niema pieniędzy, że będzie katastrofa. Może te mądrale napiszą w końcu kiedy ta katastrofa nastąpi. Za miesiąc, za rok... a może kiedy PO wróci do władzy, co? Jak na razie wszystko się da, a dobra koniunktura w gospodarce pozwala ludziom dostawać więcej pieniędzy i nic nie wskazuje, że ma się to zmienić. Jakim trzeba być fanatykiem żeby krytykować poprawę życia dla ludzi? No tak, bydlęce zachowania i zawiść, że jednym się polepsza, a im nie było i niestety jest nadal.

12.09.2018, 10:20

PIS emeryturke z sb odebral??? oj krystian pytaj sie marka gdzie swieczki i pod sad ze zniczami.

12.09.2018, 10:18

smakuj smoczek smakuj fuj fuj

12.09.2018, 06:34

No racja, dać wędkę, a jaro że zgred i nie dosłyszy to dał im wódkę, niczym Nikoś Dyzma

11.09.2018, 20:41

Ale od dzieci się odczep ok

11.09.2018, 20:36

500+ może jeszcze emerytom co mają po 3 tys zł miesięcznie za moją kasę a ci emeryci mają wnuki dzieci i ich wspomoże taki dziadek z500+ ja 700 zł podatku płacę to nie powinno przejść

11.09.2018, 20:34

emerytom by się przydało np. kto ma emeryture od 1000 do 2000 np.,a zabrać patologii i wysłać ich do pracy :)Patola jedynie nie powinna dostawać tak to OK

11.09.2018, 20:00

pis wie ze przegra wybory parlamentarne to cuda bedzie obiecywał.Za wszystko niestety my bedziemy placic tym bardziej ze Morawiecki zgubil 9 mld zlotych!!!!! milion deficytu w budzecie,dlug publiczny ok 10 mld miesiecznie (dane GUS)-druga Grecja bedzie?

11.09.2018, 16:20

Gdyby dokładnie sprawdzono osoby, które pobierają zasiłki okazałoby się, że ponad 90% z nich nie pracuje z lenistwa i niesłusznie pobierają zasiłki, różnego rodzaje dotacje, dopłaty itp. Na dzień dzisiejszy takim ludziom nie opłaci się szukać pracy bo po co mają się męczyć? Dostają przecież dofinansowanie do czynszu, do węgla, do prądu, gazu, dostają jedzenie, ubrania, żłobki i przedszkola mają za darmo a mamusie wypoczywają sobie na koszt podatników. Ich na wszystko stać a osoby pracujące nie wystarczają do końca miesiąca. Dlaczego PiS popiera takich ludzi? Nie przesadzają z tą dobrocią? Ktoś kradnie, a my podatnicy mamy utrzymywać leni. Dlaczego tyle pieniędzy dajemy na więźniów? Dlaczego więźniowe nie pracują na swoje utrzymanie?

11.09.2018, 15:57

No i po co wierzgasz nogami, jak cie nie pier..lą???