(© Adam Bul/mat. SCK )

W czwartek 20 kwietnia o godz. 20.00 w Siemianowickim Centrum Kultury - Bytków, przy ul. Niepodległości 45 swój koncert zagrają: Bernard Maseli oraz Adam Bul.

Bernard Maseli, to światowej sławy muzyk jazzowy. Od 20 lat zajmujący pierwsze miejsce w kategorii wibrafon oraz wysokie miejsca jako kompozytor i aranżer. Od 20 lat także wykładowca na Wydziale Jazzu i Muzyki Rozrywkowej Katowickiej Akademii Muzycznej. Karierę rozpoczął wraz z zespołem WALK AWAY, współpracował z legendarnym trębaczem Milesem Davisem, kompozytorem Zbigniewem Preisnerem, gitarzystą Deanem Brownem, Urszulą Dudziak, Michałem Urbaniakiem, Lorą Szafran, Anną Marią Jopek, Grzegorzem Skawińskim, Mieczysławem Szcześniakiem i wieloma innymi.

Adam Bul – znakomity siemianowicki gitarzysta, laureat wielu konkursów gitarowych, twórca „Siemianowickiej Szkoły Gitary”, która ma swoją siedzibę w Siemianowickim Centrum Kultury.

Bilety na koncert w cenie 15 złotych do nabycia w kasach SCK oraz online.

Wiadomości

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!