Hokej na trawie Siemianowice: Polacy przegrali ze Szkocją. Dziś rewanż

Paweł Szałankiewicz
Hokej na trawie Siemianowice: Polacy przegrali ze Szkocją. Dziś rewanż Fot. UM Siemianowice/Szymon Duczek
Hokej na trawie Siemianowice: We wtorek na stadionie KS Siemion odbyło się towarzyskie spotkanie reprezentacji Polski w hokeja na trawie, ze Szkocją. Meczy wygrali 1:2 goście.

Hokej na trawie Siemianowice: Drużyna Szkocji objęła prowadzenie w 19 minucie spotkanie, a w 49 minucie podwyższyła na 2:0. Rozmiary porażki zmniejszył w 64 minucie Paweł Bratkowski.

W reprezentacji Polski wystąpił siemianowiczanin, na co dzień reprezentujący zespół AZS AWF Poznań - Mateusz Hulbój. Obie reprezentacje przygotowują się w Siemianowicach do hokejowych Mistrzostw Europy Seniorów grupy B, które już w najbliższą sobotę rozpoczną się w Pradze (Czechy). Pierwsze spotkanie ME Polacy rozegrają... ze Szkotami.

Dziś Polacy będą mieli więc okazję do rewanżu i postraszenia rywali. Początek spotkania o godz. 18. Wstęp wolny.