Majątki prezydentów woj. śląskiego [RAPORT]. Sprawdź jak władza bogaci się z kadencji na kadencję

Prezydent Częstochowy uczciwie wpisał dochody z 500+, prezydent Bielska ma papiery wartościowe warte ponad 2 mln, a prezydent Chorzowa - dom za blisko 1,5 mln. Oto majątki wszystkich 24 prezydentów miast woj. śląskiego - poznaj je! Kliknij powyżej w "zobacz galerię".

B. Wojsa

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

17.10.2018, 18:32

No jak to się toczy. Hetman cały czas na garnuszku państwa, najpierw jako nauczycielka, a teraz jako prezydent. Gdzie to drugie chyba nie było jej najlepszą decyzją. Trzeba było dalej być pedagogiem, a nie do polityki się pchać...

17.10.2018, 18:21

Widzę, że Hetman nieźle sobie żyje... I posadka prezydenta przyniosła odpowiedni profity, szkoda tylko, że miasto jakby stanęło w miejscu...

17.10.2018, 17:34

Miasto w ruinie, ale jak widać Hetman tylko się bogaci...

17.09.2018, 12:25

To jest wątek dotyczący artykułu Majątki prezydentów woj. śląskiego [RAPORT]. Sprawdź jak władza bogaci się z kadencji na kadencję

13.09.2018, 20:17

Posprawdzajcie sobie deklaracje majątkowe radnych z Zawiercia. Sprawdźcie sobie jak bogacą się z kadencji na kadencję.

13.09.2018, 11:27

Jeszcze dziś odłóż wszystkie tabsy, pij tylko wodę, bo wszystko inne ci szkodzi.
Po dwóch miesiącach, odpocznij, powtórz alfabet i zacznij pomalutku zapisywać myśli. Może z czasem coś też uda się przeczytać ze zrozumieniem. Od forum trzymaj się z daleka, bo nawet ty sam nie wiesz o co ci chodzi.

12.09.2018, 22:28

Sąd RP orzekł,że Kotala nie mieszka w Chorzowie.Natomiast osoby mieszkające obok Kotali mogły korzystać z jego mieszkania...w ramach programu przysługa za przysługę...

12.09.2018, 21:09

Nie , myśmy w tym Chorzowie nie "z ch...na łby pozamieniali". Rusz twój bezmózgowy łeb i poszperaj w wiadomościach zanim znowu napiszesz jakieś bzdety.

12.09.2018, 14:44

Dzisiaj chciano abym Pani Hetman podpisał akces do startowania w wyborach . Odpowiedzialem, zrezygnować i do 67r zycia do zwykłej pracy i niech ta twarz Platformy nie narzeka . Sa tacy co od 15 r w szkodl i nieb warunk pracy w soboty i swięta także bez dni zamienn wolne i Ich okradli POdli szubrawcy z wiek emerytal dwukrotnie, nie patrząc na ich stan zdrowia.

11.09.2018, 21:30

Sądownie go usunięto z Rady Miasta, a potem został prezydentem?
Czy wyście się w tym Chorzowie z ch...na łby pozamieniali?

11.09.2018, 20:40

Najciekawsze jest to krojenie, machasz 150 tysiaków rocznie, a tu jeszcze radka nadzorcza czy inny dodatek sratek.
Wstydu dziady nie mają.

11.09.2018, 18:10

Jesteś w błędzie myśląc, że ludzie zwracają na takie szczegóły uwagę. Liczy się ogólne wrażenie. A to co znajduje się poniżej można co najwyżej zakwalifikować do tzw. "kryptoreklamy". Dla porównania. Na pewno pamiętasz samochody Daewoo produkowane na Żeraniu i model Nexia. Jak zaczęli je sprzedawać ludzie tłumnie ruszyli kupować ten koreański "hit" mimo, że to była stara Ascona trochę poprawiona. W ten sam sposób już drugi raz Kotala próbuje zrobić ludzi w ciula. Wtedy było porozumienie dla Chorzowa. Obecnie koalicja obywatelska. Będąc uczciwym w stosunku do wyborców powinien otwarcie przyznać: "Jestem politykiem Platformy Obywatelskiej, tej samej, którą partia rządząca określiła mianem złodziei i nie wstydzę się swojej przynależności". Wtedy byłoby to zgodne ze stanem faktycznym.

11.09.2018, 15:30

Jakby miał lustro w domu, to nie pokazywałby tej gęby na plakatach !!!!!!!!!!!

11.09.2018, 12:14

Swym chamskim, bezprawnym działaniem, nieudanymi inwestycjami, zadłużaniem miasta i słabym IQ oraz niszczeniem mieszkańców, sam doprowadza do swego wykończenia - wyeliminowania siebie a my mieszkańcy jeszcze mu w tym pomożemy.

11.09.2018, 12:07

"Dla wielu mieszkańców Ruch Chorzów to ważna sprawa i martwią nas kłopoty finansowe Ruchu. Tymczasem w radzie nadzorczej zasiadają i pobierają za to wysokie gaże – p. Marcin Michalik zastępca prezydenta miasta oraz p. Piotr Małecki – prezes Centrum Przedsiębiorczości, którzy dodatkowo są powiązani ze sobą rodzinnie. Rodzi się pytanie, czy pełniąc te funkcje należycie dbają o interes gminy oraz o lepszą przyszłość dla naszego Klubu?"

11.09.2018, 08:13

Raczej nie, bo stworzył układ wzajemnych powiązań i zależności i Ci beneficjenci władzy nie są zainteresowani zmianą ....i tak w swojej Koalicji PO i reszta ma rodziny tych , których mąż , żona pracują w UM itd.....Ci , którzy dostają dotacje od miasta..,,,,itd.

11.09.2018, 07:35

10 lat na budżetówce, żryć nie umierać. Czy ktoś go w Chorzowie może pokonać?

10.09.2018, 23:59

Jeżeli chodzi o pracę to od 10 lat, natomiast radnym z PO jest od 2002 roku . W 2006 roku starał się o stołek prezydenta i radnego , ale został tylko radnym i potem usunięto go z rady , bo sądownie stwierdzono, że nie mieszka w Chorzowie . W 2008 roku został z nominacji PO prezesem parku śląskiego i potem otrzymał betonową kostkę za wyburzenie ELKI . To była krytyczna ocena jego działań inwest. w Parku Śląskim.Potem NIK ocenił krytycznie Jego prezesurę w Parku i od 2010 roku mamy tą szemraną postać na stołku prezydenta Chorzowa zadłużającą miasto na maksa i chce być dalej co najmniej kolejne 5. lat zawiązując w tym celu Koalicję Obłudy...

10.09.2018, 19:50

Od ilu lat Kotala jest w szeroko rozumianej budżetówce? Ktoś policzy?

10.09.2018, 13:33

Nie przesadzaj, kto zauważa i analizuje te plakaty ? Odpowiem - niewiele osób i na dodatek denerwują się zaśmiecaniem Miasta ! Słowem marny i nachalny falstart ! Kto mu doradza ?

10.09.2018, 07:48

Czy na plakatach Kotali jest logo Platformy Obywatelskiej czy tylko Koalicji Obywatelskiej?
Ludzie kupią tę zmianę szyldu?

09.09.2018, 22:07

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10215152479219533&set=a.10202420587890207&type=3&fref=mentions&__xts__%5B0%5D=68.ARDg6Rh6pmNLJ0Lu4XMDWUQmMeLEgsxUAqNc6IWsUjmCy353k1BweAGOpNT5PwpRhXbRsZVUr0f74Tvq3a_dsKhqGYpNx5-EbVt5bh29s8Cp2YfTb0zV1GFx4OJuCM4Ot74_1QXzLUBoxPJRAcYCVHlEpeLJxwWDdwvq9BAjkahXaVdwfblRGriGVBwm7jL_lqQEUVVMGi3astGPsZ73YwjDir9qTJSnYvLu3IjU&__tn__=KH-R

09.09.2018, 00:06

Wszystko pic na wodę.....majątki na inne osoby + notarialne porozumienia , na rodzinę kilka działęk i domów itp. JEDNA WIELKA ŚCIEMA !!! W okolicy kolegom sprzedają za bezcen działki (pola rolne) a potem przekształcają w budowlane i budują tam kolesie domy......oczywiście nie zapominając kto im to dał . PIC na WODĘ

08.09.2018, 16:53

Palma Ci odbiła prezydenci miast w PL zarabiają bardzo dużo ,a ich majątki rosną w astronomicznym tempie.. Bredzisz gdyby to nie był taki db wakat to nie biliby się o prezydenturę corocznie...Porównywanie jakichkolwiek zarobków w PL z tymi na Zachodzie zawsze jest na niekorzyść Polski i nie ma w tym nic odkrywczego..,

08.09.2018, 08:47

No więc czytając o stanie majątkowym prezydentów pozwolę sobie stwierdzić, że prawie żaden z nich nie ma nic specjalnego ani się nie dorobił, przeciętny przedsiębiorca ma o wiele więcej, a prezydenci są w jakimś przeciętnym standardzie ludzi dobrze pracujących. Można by nawet powiedzieć, że co to za prezydenci, jeżeli nie potrafią rzeczywiście się dorobić. Zresztą to kpina ile zarabiają w porównaniu z tym ile dostają w spółkach skarbu państwa i ich radach nadzorczych, gdy tymczasem odpowiadają za całe wielkie miasta czasami z miliardowymi budżetami. W dodatku Kaczor im jeszcze obcina zarobki. Takie coś jest możliwe tylko w Polsce, ale niestety przyszedł czas populizmu. Szanowna Gazeto, a może tak warto by porównać ile zarabiają prezydenci miast w innych krajach UE a może nawet świata ?