(© mat.Koleje Śląskie)

Na majówkę do Zakopanego? Czemu nie? Teraz można dotrzeć do stolicy Tatr pociągiem Kolei Śląskich. Od soboty (22.04) bilety na przejazd specjalny do Zakopanego będzie można kupić bezpośrednio w COP w Katowicach i w kasach w Bielsku-Białej, bez konieczności wcześniejszej rejestracji.

Dzisiaj, 21 kwietnia, kończy się możliwość internetowej rezerwacji biletów. Przedstawiciele biura prasowego Kolei Śląskich informują, że osoby, które zarezerwowały, ale nie odebrały jeszcze swojego biletu, mają na to pięć dni od momentu rezerwacji.

Osoby, które przegapiły termin rejestracji internetowej mają jeszcze możliwość kupienia biletu bezpośrednio w Centrum Obsługi Pasażera w Katowicach i kasach w Bielsku-Białej. Cena biletu to 30 zł i – podobnie jak przy rezerwacji – zapewnia miejsca siedzące.

Można także kupić bilet na pokładzie pociągu w dniu odjazdu. Taki bilet jest tańszy o 10 zł, jednakże nie gwarantuje miejsca siedzącego. Pula takich biletów będzie mocno ograniczona.

Z regionu

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!