NAUCZYCIEL NA MEDAL 2018 | Głosowanie rozpoczęte!

Dziś rozpoczęło się głosowanie w plebiscycie NAUCZYCIEL NA MEDAL. Można głosować i nadal zgłaszać nauczycieli z Waszego regionu. Sprawdźcie, jak głosować i czy Wasz nauczyciel został już zgłoszony.

Wybieramy najbardziej cenionych i lubianych, przez uczniów i ich rodziców, nauczycieli województwa śląskiego. W tym roku wybieramy również nauczycieli akademickich, szkoły na medal a także Rady Rodziców! Na laureatów czekają medale oraz atrakcyjne nagrody. Wręczymy je 23 listopada podczas Gali, która odbędzie się w Teatrze Rozrywki w Chorzowie. Plebiscyt organizowany jest pod Honorowym Patronatem Marszałka Województwa Śląskiego - Wojciecha Saługi.

Żeby zagłosować wystarczy wejść w link - TU MOŻNA GŁOSOWAĆ W PLEBISCYCIE NAUCZYCIEL 2018

DM

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

09.10.2018, 20:19

dlaczego wicedyrektor SP 29 w Zabrzu Elżbieta B. wpuszcza na teren szkoły pedo filów z nauki jazdy PIOTR, którzy od czasu gwałtu zbiorowego ZMUSZAJĄ ucznia do PROSTYTUCJI

09.10.2018, 20:15

Nauczycielka Beata T. w czasie lekcji kierowała ucznia IV LO do budynku SP 29 na ulicy Budowlanej 26, gdzie czekał na niego instruktor nauki jazdy PIOTR...

09.10.2018, 18:06

Dla zainteresowanych !!!!
Osoba zamieszczająca pomówienia o domniemanych pedofilach i gwałtach na dzieciach jest osobą niezrównoważoną psychicznie i dobrze znana w całym Zabrzu nawet policji. Proszę nie brać na poważnie jej komentarzy i oszczerstw pod kierunkiem pracowników szkoły 29 i IV LO oraz szkoły nauki jazdy L-Piotr bo są to typowe pomówienia i oszczerstwa, które niestety takim osobą przechodzą bezkarnie. Kobieta ta jest w podeszłym wieku i porusza się samochodem m-ki Toyota Aveo koloru czerwonego.

06.10.2018, 22:38

wicedyrektor SP 29 w Zabrzu na ulicy Budowlanej 26 Elżbieta B. wpuściła do szkoły pedo filów z nauki jazdy PIOTR

06.10.2018, 22:30

Nauczycielka IV LO w Zabrzu Beata Tomiczek porwała ucznia do mieszkania swojej siostry, gdzie jest ZMUSZANY do PROSTYTUCJI pod nadzorem drugiej sisotry

06.10.2018, 21:39

Wychodzi na to, że bibliotekarze to już nie nauczyciele, ale tzw. zapchaj dziury!

06.10.2018, 14:50

Teraz jest mało nauczycieli na medal.! Ale są w Szkole nr 16 na Bobrku.!!!😘😘😘

05.10.2018, 14:33

a gdzie temat o rujnowaniu parku hallera???????