Panorama Siemianowic: zobacz centrum miasta spowite mgłą

Panorama Siemianowic: zobaczcie zdjęcia centrum miasta spowite mgłą. Widoki są m.in. na hutę "Jedność", Centrum Leczenia Oparzeń, Szpital Miejski czy Wojskowe Zakłady Mechaniczne.

Komentarze (13)

avatar
avatar
guido (gość) Andrzej

Już kilku uzdrowicieli mieliśmy w magistracie i co? Gówno! Guzy przynajmniej postawił kilka ozdób, a poprzednicy ? Np. taki komunista Szandar, co takiego, wielkiego zrobił. Kulisz?Wielkie nieporozumienie.Mrozek- asfalt na głównych drogach i rondo. Chyba że, populistyczny socjalista Polok znajdzie na wszystko lekarstwo, czyli flapsiorze będą dalej leżeć naebani i jak reszta chołoty nie będą płacić za nic. Bo im sie z MOPSu należy.

avatar
mieszkanka (gość)

W Michałkowicach cały czas jest smog,bo dymy ze spalarni zasłaniają widoki.Ja innych widoków nie mam,bo mieszkam wysoko.Ci co mieszkają niżej zastanawiaja się skąd tyle kurzu w mieszkaniach i popiołu na balkonach.Dlaczego większość ma alergię i problemy ze zdrowiem.

avatar
Andrzej (gość) 6538

Masz rację. Cierpię na manię prześladowczą. Nie widzę "ducha" ale często przed oczami mam bardzo realistyczny wizerunek prezydenta. Mania ta w szczególności daje się mi we znaki, kiedy zmuszony jestem poruszać się po nawierzchniach niektórych ulic w Siemianowicach Śl. Wiem, że na naprawę zawieszenia nie dostanę żadnego dofinansowania ze środków pozabudżetowych podobnie jak Park Tradycji.

avatar
Andrzej (gość) 2509

Jeśli masz problemy ze zrozumieniem tekstu pisanego to nie czytaj i nie pisz głupot. Co do twojego pytania, jeśli ma ci to ulżyć, to odpowiem, że tak.

avatar
Andrzej (gość)

Biedne te Siemianowice. Kiedyś tętniły życiem i wyglądały "zdrowo". Mam nadzieję, że po kolejnych wyborach pan Guzy nie będzie już prezydentem a nasze miasto odzyska dawny blask.

avatar
grzes (gość) gość

w warszawie próbowali wprowadzić jakieś kolorowe elementy, ale pomysł szybko się wypalił. co prawda odbudowali go, ale wypalił się drugi raz.

Wybierz kategorię