Siemianowice: Kukiz'15 ma swojego kandydata na prezydenta

Wybory samorządowe zbliżają się nieubłaganie, a kandydaci na prezydenta powoli rozpoczynają kampanię wyborczą. W Siemianowicach Śląskich do tej pory było trzech kandydatów na ten urząd. W niedzielę do tego grona dołączył reprezentant Kukiz'15.
 fb Kukiz'15 Siemianowice Śląskie

Grono kandydatów ubiegających się o urząd prezydenta Siemianowic Śląskich powiększa się. Obok obecnie sprawującego władzę w mieście Rafała Piecha (Stowarzyszenie Mieszkańców Siemianowic), Kariny Siwiec – Magielnickiej, kandydatki Koalicji Obywatelskiej oraz Jakuba Nowaka, reprezentującego Sojusz Lewicy Demokratycznej, swój start w wyborach samorządowych ogłosił wczoraj, po warszawskiej konwencji Kukiz’15, Łukasz Hucz, miejski aktywista.
- To już oficjalne! Dzisiaj na konwencji Kukiz’15 zostałem ogłoszony jako kandydat na prezydenta miasta Siemianowice Śląskie. Już niebawem wraz z kandydatami Kukiz’15 do Rady Miasta przedstawimy nasz program. Dziękuję bardzo za wszystkie ciepłe słowa, jakie otrzymałem przez ostatnie lata, kiedy angażowałem się w Budżet Obywatelski i życie miasta. W odpowiedzi postanowiłem, zgodnie z życzeniem wielu z Państwa, że w najbliższych wyborach samorządowych wystartuję na urząd prezydenta miasta Siemianowice Śląskie – napisał w niedzielę na facebookowym profilu Kukiz’15 Łukasz Hucz, kandydat na prezydenta Siemianowic Śląskich.

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum oraz Politykę Prywatności.

26.09.2018, 21:11

ławecki a co to jest ????czy to nie to co tak usilnie od kilku lat ma parcie na szkło i próbuje dostać się do koryta JA RIHTIG TO JEST TO główny przekręt Siemianowic

Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy łamie regulamin, to wyślij nam link do tego artykułu na pomoc@naszemiasto.pl

Wybrane dla Ciebie

Więcej na temat:
Więcej na temat:

Powiązane