Koncerty Arena Gliwice 2021. Summer Arena - kto zagra? Ile kosztują bilety?

Materiał informacyjny Eventim.pl
Koncerty Arena Gliwice 2021. Summer Arena - kto zagra? Ile kosztują bilety? materiały prasowe / Hubert Grygielewicz
Koncerty w plenerze wracają! Na Śląsku po raz kolejny odbędzie się Summer Arena. Od 3 lipca - 27 sierpnia 2021 w Arenie Gliwice zagrają najlepsi polscy artyści. Wśród nich m.in. Lady Pank, Kortez, Paweł Domagała, Baciary czy Kękę.

Po raz kolejny, Arena Gliwice stanie się koncertowym miejscem. W ramach festiwalu "Summer Arena" będziemy mogli usłyszeć na żywo koncerty polskich gwiazd. Wśród nich m.in. Lady Pank, Kortez czy Paweł Domagała. Poza muzycznymi wydarzeniami - na wszystkich fanów festiwalowego klimatu - czekać będzie miasteczko, a w nim imprezy rozkręcane przez didżejów, gorące latynoskie wieczory i emocjonujące turnieje sportowe.

Koncerty w Gliwicach: Summer Arena 2021 - bilety

Koncerty odbywać się będą niemalże codziennie przez cały lipiec i sierpień 2021. Ceny biletów rozpoczynają się od 59 zł. Tutaj możecie kupić bilet na koncerty (KUP BILET!)

Summer Arena 2021 - kto zagra? Artyści, daty koncertów:

To jeszcze nie koniec ogłoszeń! Do line-upu dołączą kolejne gwiazdy.

Gliwice. Jedno miasto, 10 przedstawicieli rozmaitych gatunków (na razie!) a to wszystko w długie, gorące wieczory – tak brzmi zaproszenie na tegoroczną edycję Summer Areny! - mówią organizatorzy.

I dodają, że letnie, niedzielne popołudnia urozmaicać będą kameralne koncerty lokalnych muzyków i artystów znanych z koncertowego cyklu Areny Online. A na uczestników Summer Areny czekać będzie druga scena, już nieco mniejsza, zlokalizowana w strefie gastronomicznej.

**Więcej informacji o wydarzeniu znajdziecie na

Facebooku Summer Areny

:**

Oprócz koncertów w ramach Summer Areny odbędą się sportowe rywalizacje. Część z nich już za nami! Zobaczcie:

Koncerty w Gliwicach a COVID-19

Muzyczna przestrzeń funkcjonować będzie według aktualnych zasad reżimu sanitarnego z zachowaniem odpowiednich form bezpieczeństwa. Na miejscu czekać będą płyny do dezynfekcji rąk, pozwalające na uczestnictwo w wydarzeniu w warunkach sterylnych - zapewniają organizatorzy wydarzenia.

Gdzie się odbędzie Summer Arena? - mapa, dojazd

Arena Gliwice

Dodaj ogłoszenie