Przegląd prasy z kwietnia 2021 w Siemianowicach Śląskich, najważniejsze informacje miesiąca

Newsroom 360
Newsroom 360
Czy to dobry czas na nadrobienie zaległości informacyjnych z miesiąca? Zobacz, które wiadomości mieszkanki i mieszkańcy Siemianowic Śląskich czytali w ostatnim miesiącu najchętniej
Czy to dobry czas na nadrobienie zaległości informacyjnych z miesiąca? Zobacz, które wiadomości mieszkanki i mieszkańcy Siemianowic Śląskich czytali w ostatnim miesiącu najchętniej CC0
Przygotowaliśmy dla Ciebie podsumowanie minionego miesiąca. Zobacz artykuły, które w kwietniu czytaliśmy najchętniej. Które informacje przykuwały uwagę mieszkanek i mieszkańców Siemianowic Śląskich najbardziej? Czy czytałeś artykuł: „Koronawirus: W Śląskiem znów najwięcej zgonów i nowych zakażeń! Ile dokładnie w Twoim mieście?”?

Przegląd kwietnia 2021 w Siemianowicach Śląskich: top 3 artykuły z miesiąca

Oto lista najpopularniejszych wiadomości z kwietnia 2021 roku. Czy miałaś bądź miałeś okazję przeczytać je wszystkie?

📢 Koronawirus: W Śląskiem znów najwięcej zgonów i nowych zakażeń! Ile dokładnie w Twoim mieście?

6 796 nowych przypadków koronawirusa w Polsce, 1 041 w woj. śląskim odnotowano w piątek, 30 kwietnia 2021 roku W całym kraju na CoViD-19 zmarło aż 429 osób, w woj. śląskim - 72. Woj. śląskie jest na pierwszym miejscu w Polsce zarówno pod względem nowych zakażeń, jak i przypadków śmiertelnych!

📢 Na co skarżą się zaszczepieni pacjenci w woj. śląskim? Zobacz najczęstsze skutki uboczne szczepień. Zebraliśmy DANE!

PANDEMIA. Na 1 mln 213 tys. 068 zaszczepionych przeciw COVID-19 mieszkańców woj. śląskiego skutki uboczne iniekcji zgłosiły 844 osoby. W całej Polsce do tej pory odnotowano ponad 6 899 niepożądanych odczynów poszczepiennych. Zdecydowana większość ma szczęśliwie charakter łagodny. Sprawdziliśmy, jakie dolegliwości zgłaszają zaszczepieni. Z uwzględnieniem także tych najpoważniejszych.

📢 Koronawirus. Śląskie wciąż z największą liczbą nowych zakażeń! Sporo też zgonów. Ile jest zachorowań w twoim mieście?

8 427 nowych przypadków koronawirusa w Polsce, 1 328 w woj. śląskim odnotowano w czwartek, 29 kwietnia 2021 roku W całym kraju na CoViD-19 zmarło aż 541 osób, w woj. śląskim - 69. Woj. śląskie jest na pierwszym miejscu w Polsce zarówno pod względem nowych zakażeń.

Prasówka kwiecień Siemianowice Śląskie: pozostałe wydarzenia

Poniżej prezentujemy pozostałe artykuły, które przyciągały w kwietniu uwagę czytelniczek i czytelników z Siemianowic Śląskich. Co było tak istotne, że nie można było od tego oderwać wzroku?

📢 Ulica Śląska w Siemianowicach Śląskich - tak wyglądała blisko 10 lat temu. Zmieniła się? Zobacz co i kogo uwieczniono na zdjęciach

Kto pamięta? Ulica Śląska, dawna Świerczewskiego, przez blisko 10 lat odrobinę się zmieniła. To główna droga w Siemianowicach, biegnąca przez ścisłe centrum miasta. Te zdjęcia Google Street View zrobił w 2012 roku – od ich powstania minęła już prawie dekada! Zobaczcie jak wtedy wyglądało nasze miasto. Nieistniejące już sklepy, dawne wojskowe zakłady, Kino Tęcza, stare przystanki... sprawdźcie naszą galerię!

📢 Ile kosztuje oaza zieleni w środku miasta? Sprawdź ogródki działkowe na sprzedaż w SIEMIANOWICACH ŚLĄSKICH i okolicy. Oto TOP 10 ofert!

Ile kosztują ogródki działkowe w Siemianowicach Śląskich i okolicy? Nadchodzą coraz cieplejsze miesiące, pogoda robi się ładniejsza... dobrym pomysłem jest spędzenie słonecznych dni na świeżym powietrzu. Niestety, z powodu pandemii koronawirusa i związanymi z nią obostrzeniami wyjazd na weekend czy urlop jest bardzo utrudniony. Dlatego coraz więcej osób myśli o zakupie działki rekreacyjnej gdzieś w mieście. Ogródek, grill, własne warzywa i spokój - zobaczcie oferty sprzedaży ogródków działkowych w Siemianowicach Śląskich i okolicznych miastach. Sprawdziliśmy dla Was oferty z serwisu OLX. Sprawdźcie w naszej galerii!

📢 Najwięcej osób umiera na COVID-19 w woj. śląskim! Gdzie zmarło ich najwięcej? Sprawdź dane z poszczególnych miast

COVID-19 - ŚMIERTELNOŚĆ. Z dnia na dzień, w Polsce zmniejsza się ilość nowych zakażeń. Jak twierdzą rządzący - trzecia fala pandemii stopniowo ustępuje. Wciąż jednak utrzymuje się na wysokim poziomie liczba zgonów. Ostatniej doby [26.IV] w Polsce zmarło na Covid-19 aż 460 osób, w tym 76 w woj. śląskim. Sprawdziliśmy, ile osób zmarło z powodu pandemii koronawirusa w ciągu ostatnich 2 tygodni, w poszczególnych miastach i powiatach woj. śląskiego. Dane sprawdzicie w galerii.

📢 Ile kosztuje oaza zieleni w środku miasta? Sprawdź ogródki działkowe na sprzedaż w CHORZOWIE i okolicy. Oto TOP 10 ofert!

CHORZÓW, SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE i ŚWIĘTOCHŁOWICE: W tych miastach są na sprzedaż ogródki działkowe! Ile zapłacimy za działki rekreacyjne w Chorzowie i okolicy? Wypoczynek na łonie natury w środku miasta. Nadchodzą coraz cieplejsze miesiące, pogoda robi się ładniejsza... dobrym pomysłem jest spędzenie słonecznych dni na świeżym powietrzu. Niestety, z powodu pandemii koronawirusa i związanymi z nią obostrzeniami wyjazd na weekend czy urlop jest bardzo utrudniony. Dlatego coraz więcej osób myśli o zakupie działki rekreacyjnej gdzieś w mieście. Ogródek, grill, własne warzywa i spokój - zobaczcie oferty sprzedaży ogródków działkowych w Chorzowie, Siemianowicach Śląskich i Świętochłowicach! Sprawdziliśmy dla Was oferty z serwisu OLX. Ile kosztują okoliczne działki rekreacyjne i w jakim są stanie? Sprawdźcie w naszej galerii!

📢 Koronawirus w Śląskiem. Bardzo dużo zgonów i sporo nowych zakażeń - najwięcej w Polsce! Jak sytuacja w Twoim mieście?

8 895 nowych przypadków koronawirusa w Polsce, 1 531 w woj. śląskim odnotowano w środę, 28 kwietnia 2021 roku W całym kraju na CoViD-19 zmarło aż 636 osób, w woj. śląskim - 116. Woj. śląskie jest na pierwszym miejscu w Polsce zarówno pod względem nowych zakażeń, jak i przypadków śmiertelnych!

📢 WOZIPIWO, UGLIK, KACEK... - oto najrzadsze nazwiska męskie w woj. śląskim. Nosi je maksymalnie 2 mężczyzn w regionie!

Te nazwiska męskie są najrzadsze w woj. śląskim - wg. danych przygotowanych przez Ministerstwo Cyfryzacji. Nosi je zaledwie maksymalnie dwóch mężczyzn w naszym regionie. Sprawdź, czy Twoje nazwisko również jest wśród nich - kliknij w galerię.

📢 Lokatorzy z piekła rodem. Zobacz, co potrafią zrobić z mieszkaniami na wynajem

Wynajmowanie komuś mieszkania potrafi przyprawić o ból głowy, a czasem nawet o zawał serca. Oto widoki, jakie zastali w swoich mieszkaniach właściciele po tym, jak najemcy się wyprowadzili.

📢 Koronawirus - w Śląskiem wciąż najwięcej zgonów i nowych zakażeń. Gdzie dokładnie? Sprawdź swoje miasto

5 709 nowych przypadków koronawirusa w Polsce, 817 w woj. śląskim odnotowano we wtorek, 27 kwietnia 2021 roku W całym kraju na CoViD-19 zmarło aż 460 osób, w woj. śląskim - 76. Woj. śląskie jest na pierwszym miejscu w Polsce zarówno pod względem nowych zakażeń, jak i przypadków śmiertelnych!

📢 To są poszukiwani alimenciarze z woj. śląskiego. Czy widziałeś ich? Możesz pomóc policji

Poszukiwani alimenciarze z woj. śląskiego. Zobacz zdjęcia mężczyzn, którzy mimo nakazu sądowego nie wypłacają na rzecz swoich dzieci należnych im pieniędzy i są teraz ścigani przez policję. Widziałeś ich? Kliknij w przycisk "zobacz galerię".

📢 Tam dojedziesz w godzinę! TOP 10 miejsc na szybką wycieczkę w woj. śląskim i okolicy

WEEKEND. Jeden ciepły i słoneczny dzień to wystarczy, aby na kilka godzin przenieść się w piękne miejsce. Zobaczcie najlepsze miejsca na szybką wycieczkę w w woj. śląskim! Szkoda siedzieć w mieszkaniu w dzień wolny od pracy. W województwie śląskim nie brakuje miejsc, w których można przyjemnie spędzić czas na świeżym powietrzu. Zobaczcie nasze propozycję na wycieczkę. Dojazd nie zajmie wam z serca aglomeracji więcej niż godzinę.

📢 Wybierasz się na komunię, wesele czy chrzest? Ile dać do koperty pieniędzy? Sprawdziliśmy!

PREZENTY. Ile dać pieniędzy w prezencie na komunię, wesele i chrzest w 2021? Komunia święta, chrzest i wesele to bardzo ważne wydarzenia w rodzinach... które nieodłącznie wiążą się z prezentami, wręczanymi często w kopertach. Sprawdziliśmy, jakie kwoty najczęściej dajemy w prezencie w różnych rejonach naszego województwa, w ostatnich latach. Kliknij w "zobacz galerię" i sprawdź nasze zestawienie.

📢 Koronawirus: Ponad 1000 nowych zakażeń w Śląskiem. W całej Polsce 7219 nowych przypadków. Skąd są chorzy?

Koronawirus w województwie śląskim nie ustępuje i cały czas jesteśmy w czołówce zakażeń. W niedzielę, 25 kwietnia, potwierdzono aż 1085 nowych przypadków. W naszym województwie nadal obowiązywać będzie lockdown i obostrzenia nie zostały zniesione. Dziś w Polsce było 7219 przypadków. Sprawdźcie, ile zakażeń było w waszych miastach i powiatach.

📢 Woj. śląskie. Koronawirus. Znowu dużo zgonów. Dziś 9505 nowych zakażeń w Polsce, w Śląskiem 1555 m.in. w Katowicach, Sosnowcu i Częstochowie

COVID-19 w woj. śląskim. W sobotę 24 kwietnia wykryto 9505 nowych zakażeń koronawirusem w kraju. Po raz kolejny wiele nowych przypadków pojawiło się w województwie śląskim, najwięcej w kraju. Jest ich dokładnie 1555. W woj. mazowieckim odnotowano 1237 przypadków, a w woj. wielkopolskim 962. Duża jest wciąż liczba zgonów. Wynosi 513.

📢 Jakie rzeczy najbardziej denerwują mieszkańców bloków? Zapytaliśmy ich. Sprawdź, co odpowiedzieli

ANKIETA. Mieszkanie w bloku ma swoje plusy, ale zdarza się również, że bywa prawdziwym utrapieniem. Wśród wielu lokatorów jednego budynku zawsze znajdzie się ktoś, kto uprzykrza życie innym sąsiadom. Co najbardziej denerwuje mieszkańców bloków? Jakie zachowania są wyjątkowo irytujące? Sprawdź w galerii zdjęć.

📢 Koronawirus: W Śląskiem znów najwięcej zgonów i nowych zakażeń! Ile w Twoim mieście?

10 858 nowych przypadków koronawirusa w Polsce, 1 736 w woj. śląskim odnotowano w piątek, 23 kwietnia 2021 roku W całym kraju na CoViD-19 zmarło aż 539 osób, w woj. śląskim - 106. Woj. śląskie jest na pierwszym miejscu w Polsce zarówno pod względem nowych zakażeń, jak i przypadków śmiertelnych!

📢 Żeńskie nazwiska w woj. śląskim - te są najrzadsze! Noszą je maksymalnie 2 kobiety w regionie! Twoje też jest na liście?

STATYSTYKA Sprawdziliśmy, które nazwiska żeńskie są najrzadsze w woj. śląskim - według danych przygotowanych przez Ministerstwo Cyfryzacji. Noszą je zaledwie maksymalnie dwie kobiety w naszym regionie. Zobacz, czy Twoje nazwisko również jest wśród tych najrzadszych - kliknij w galerię.

📢 Biedronka w naczepie TIR-a! Znajdziesz ją również w woj. śląskim - gdzie dokładnie? To mobilny outlet! Jakie są tam ceny?

ZAKUPY. Biedronka w naczepie TIR-a? Tego się pewnie nie spodziewaliście! Biedronka wprowadziła... mobilny outlet. Jeśli wasza Biedronka jest za mała, by wydzielono w niej osobne miejsce na outlet, czyli tzw. Towarotekę, nie martwcie się. Sieć sklepów zaczęła teraz oferować wersję mobilną, w naczepie TIR-a! Zobaczcie, jak to wygląda. Co i w jakiej cenie jest tam dostępne, oraz jakie są dodatkowe promocje? Zobaczcie ZDJĘCIA

ZOBACZ KONIECZNIE

Dzień Ojca

Kryzys wieku średniego. Skąd się bierze i czy dotyka wszystkich?

Wideo

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie