MKS Siemianowiczanka przegrała na wyjeździe z Wartą Zawiercie

PSZ, Patryk Drabek
MKS Siemianowiczanka przegrała na wyjeździe z Wartą Zawiercie Fot. Patryk Drabek
MKS Siemianowiczanka doznała pierwszej porażki w tym sezonie. W sobotę podopieczni Adama Gniozdorza przegrali na wyjeździe w Zawierciu z tamtejszą Wartą 1:3. Honorowego gola strzelił Nowak.

MKS Siemianowiczanka: Siemianowiczanie wyszli na prowadzenie już w 17 minucie. Po szybkiej akcji, „na raty” strzelał Rafał Nowak i Łukasz Cogiel musiał wyjmować futbolówkę z siatki.

Warta Zabrała się za odrabianie strat dopiero w drugiej połowie. W 65 świetne dogranie Marka do Radosza rozwiązało worek z bramkami. Napastnik Warty znalazł się w sytuacji sam na sam i nie dał szans bramkarzowi MKS.

W 87. minucie lewą stroną szarżował Mąka i wydawało się, że Marcin Iwanecki faulował go w „16”. Sędzia nie miał wątpliwości, chociaż przyjezdni protestowali.

Pewnym egzekutorem „jedenastki” okazał się Marek, który już w ostatniej minucie popisał się niebywałym wyczynem. Ustawił bowiem piłkę na własnej połowie i z rzutu wolnego posłał ją za kołnierz Szczerbińskiego. Bramka - stadiony świata!

Czy Biało - Czerwoni zatriumfują w stolicy?